obr


zpět na úvod
šamanské bubny
paličky k bubnům
vykuřovací vějíře
chrastidla
lapače zlých snů
náušnice, čelenky a odzoby do vlasu
ostatní
prodej a kontakty

saman

pozadi

Mudrcova Čarodílna


Šamanské potřeby
Workshopy


Čarodílna  Pokud se chcete stát majiteli vlasnoručně vyrobeného bubnu, paličky, chrastidla, nebo jakéhokoliv jiného výrobku, který najdete v nabídce Čarodílny, můžete si ho po dohodě přijet vyrobit do Bošic u Kouřimi.
Workshopy jsou vzhledem k velikosti prostoru individuální, přijet můžete maximálně ve dvou. Díky tomu se Vám můžu naplno věnovat.

Workshop na výrobu šamanského bubnu
Výroba šamanského bubnu trvá kolem 20 hodin, workshop je tedy dvou až dvou a půl denní a poměrně intenzivní. Začneme výběrem dřeva a zvolíme si velikost bubnu, který budeme vyrábět. Dřevo na rám se ohobluje a obrousí. Takto připravené se vloží do parní lázně, kde pobude cca 5 hodin. Mezi tím se budeme věnovat výrobě paličky a držadla bubnu. Napařený rám se následně ohne na ruční ohýbaččce, zalepí a zajistí prošitím. Po zaschnutí se dobrousí a vyleští. Nastříhá se vybraná kůže, kterou se potom rám potáhne. Výroba bubnu není úplně jednoduchý proces a s technicky náročnějšími pasážemi Vám samozřejmě rád pomůžu. I z toho důvodu jsou workshopy individuální.
Pevné termíny na výrobu bubnů nejsou stanoveny, v případě zájmu si domluvíme termín pro Vás.

Vzhledem k tomu, že práce na bubnu je časově náročná, na místě je zajištěno ubytování i strava (dle dohody). Ubytování (max.pro dva) je v soukromí, s vlastním sociálním zařízením a kuchyní. Po dohodě je možné využít saunu.

Ostatní výrobky
Můžete si přijet vyrobit v podstatě cokoliv, co Čarodílna nabízí (nebo vlastně cokoliv chcete:-). Kromě bubnů lze vše stihnout za jeden den. Jen je třeba dohodnout se s předstihem na zajištění odpovídajícího materiálu k výrobě.

Ceny za workshopy v Čarodílně se řeší dohodou.

workshopy  workshopy  workshopy  workshopy Banner Čarodílna